Ledelsen

Jens Sand Andersen
Nordic Managing Director
Kontor
København, Ascom Denmark
Kontakt
jenssand.andersen@ascom.com
k
Bent Andersen
Sales Director Denmark
Kontor
København, Ascom Denmark
Kontakt
bent.andersen@ascom.com
k
Charlotte Greve
Nordic Marketing Director
Kontor
København, Ascom Denmark
Kontakt
charlotte.greve@ascom.com
k
Niclas Holmblad
Nordic Service & Operations Director
Kontor
Gøteborg, Ascom Sweden
Kontakt
niclas.holmblad@ascom.com
k
Michael Timm
Nordic Finance Director
Kontor
Aarhus, Ascom Denmark
Kontakt
michael.timm@ascom.com
k
Kenneth Enghoved Østergaard
Head of Service & Operations Nordics
Kontor
Aarhus, Ascom Denmark
Kontakt
kenneth.enghovedoestergaard@ascom.com
k
Filip Wängqvist
Nordic Solutions Director
Kontor
Gøteborg, Ascom Sweden
Kontakt
filip.wangqvist@ascom.com
k
Jonas Rasmussen
Head Of Customer Care
Kontor
Aarhus, Ascom Denmark
Kontakt
jonas.rasmussen@ascom.com
k
Salg
Bent Andersen
Sales Director Denmark
Kontor
København, Ascom Denmark
Kontakt
bent.andersen@ascom.com
k
Anja Schmidt Edvardsen
Key Account Manager - Plejehjem
Kontor
København, Ascom Denmark
Kontakt
anjaschmidt.edvardsen@ascom.com
k
Thomas Christensen
Key Account Manager - Industri og fængsler
Kontor
Aarhus, Ascom Denmark
Kontakt
thomas.christensen@ascom.com
k
Jørgen Schultz
Key Account Manager - Hospital
Kontor
København, Ascom Denmark
Kontakt
jorgen.schultz@ascom.com
k
Kim Brun Sørensen
Key Account Manager - Hospital
Kontor
Aarhus Ascom Denmark
Kontakt
kimbrun.sorensen@ascom.com
k

Ønsker du mere information?

Ved at indsende formularen giver du samtykke til, at dine personoplysninger gemmes.