Ascom Oy

Yhteystiedot
Ascom Oy
Puutarhakatu 55-57, 20100 Turku
PL 59, 20101 Turku
Y-tunnus FI1034894-0
Puhelin: +358 2 415 1200 +358 2 415 1200
S-posti: myynti@ascom.com
Toimipiste: www.ascom.fi

Ascom HelpDesk 24/7

Ascom HelpDeskin numerosta (02) 415 1234 tai saat tukea kaikkiin Ascomin tuotteita ja järjestelmiä koskeviin pulmiin, kuten huoltokäyntien tilaus, vikailmoitukset, laitekorjaukset ja takuuhuolto, sekä varaosatilaukset. Ei-kiireellisissä asioissa HelpDeskiä voi lähestyä myös sähköpostitse osoitteessa huolto@ascom.com.

Myynti

Toimimme kaikissa Suomen yliopistosairaalakaupungeissa ja voit olla yhteydessä suoraan oman alueesi myyntipäällikköön. Mikäli haluat keskustella yleisesti myyntiin liittyvistä asioista tai mahdollisesta yhteistyöstä, otathan yhteyttä myyntijohtajaamme Ari-Pekka Tenkoon tai lähetä sähköposti osoitteeseen myynti@ascom.com


Markkinointi

Iina Eshed, markkinointipäällikkö
040 550 5826
iina.eshed@ascom.com

Miia Itämeri, markkinointijohtaja Ascom Nordic
040 501 2474
miia.itameri@ascom.com


Asiantuntijapalvelut

Tarja Brusila, palvelujohtaja (Turku)
050 385 4545
tarja.brusila@ascom.com


Osto ja logistiikka

Katja Hjerppe, osto- ja logistiikkapäällikkö (Turku)
040 544 2484
katja.hjerppe@ascom.com


Hallinto

Kari Narva, talousjohtaja (Turku)
050 483 7675
kari.narva@ascom.com

Merja Hoikkala, taloussihteeri (Turku)
044 041 7204
merja.hoikkala@ascom.com 

Leena Kortelainen, tilauskäsittely ja laskutus (Turku)
044 041 7202
leena.kortelainen@ascom.com


Laskutusosoite

Verkkolaskuosoite: 003710348940
Maventan välittäjätunnus: 003721291126
Mikäli käytätte pankkia verkkolaskun välittäjänä, tulee välittäjätunnuksen olla DABAFIHH.