Tulevaisuuden sairaala

keskiviikko 22. syyskuuta 2021
10.00

Olemme kumppanina pohjoismaiden suurimmassa terveydenhuollon päättäjätapahtumassa. Tervetuloa!

Keskustelemassa kanssasi
Mila Hilden
Kliininen konsultaatio ja koulutus
+358 40 480 8889 mila.hilden@ascom.com
Jari Tolonen
Avainasiakaspäällikkö
+358 40 503 1190 jari.tolonen@ascom.com
Ville Heinonen
Avainasiakaspäällikkö
+358 40 709 8085 ville.heinonen@ascom.com
Kari Saari
Avainasiakaspäällikkö
+358 400 660 066 kari.saari@ascom.com
Markku Sani
Liiketoimintapäällikkö, Digistat
+358 40 522 9090 markku.sani@ascom.com
Jari Kalpio
Ratkaisujohtaja
+358 puuttuu suominumero jari.kalpio@ascom.com
Kari Narva
Maajohtaja
+358 50 483 7675 kari.narva@ascom.com

Ota yhteyttä

Lähettämällä lomakkeen annat suostumuksesi henkilötietojesi tallentamiseen.

Sinua voi kiinnostaa myös