Ledelse

Norge og Norden
Joachim Furuseth
Head of Sales Norway
Kontor
Oslo, Ascom Norway
Kontakt
joachim.furuseth@ascom.com
k
Håkon Storm
Head of Service Norway
Kontor
Oslo, Ascom Norway
Kontakt
hakon.storm@ascom.com
k
Lars Pedersen
Customer Care Manager Norway
Kontor
Oslo, Ascom Norway
Kontakt
lars.pedersen@ascom.com
k
Jens Sand Andersen
Nordic Managing Director
Kontor
København, Ascom Danmark
Kontakt
jenssand.andersen@ascom.com
k
Charlotte Greve
Nordic Head of Marketing
Kontor
København, Ascom Denmark
Kontakt
charlotte.greve@ascom.com
k
Filip Wängqvist
Nordic Solutions Director
Kontor
Gøteborg, Ascom Sweden
Kontakt
filip.wangqvist@ascom.com
k
Michael Timm
Nordic Financial Director
Kontor
Aarhus, Ascom Denmark
Kontakt
michael.timm@ascom.com
k
Niclas Holmblad
Nordic Head of Service & Operations
Kontor
Gøteborg, Ascom Sweden
Kontakt
niclas.holmblad@ascom.com
k
Salgsavdeling
Joachim Furuseth
Head of Sales Norway
Kontor
Oslo, Ascom Norway
Kontakt
joachim.furuseth@ascom.com
k
Eva Strømsrud
Key Account Manager
Kontor
Oslo, Ascom Norway
Kontakt
eva.stromsrud@ascom.com
k
Aina Butkus
Key Account Manager
Kontor
Oslo, Ascom Norway
Kontakt
aina.butkus@ascom.com
k
Tron Alm
Key Account Manager
Kontor
Oslo, Ascom Norway
Kontakt
tron.alm@ascom.com
k
Kjell Eriksson
Key Account Manager
Kontor
Oslo, Ascom Norway
Kontakt
kjell.eriksson@ascom.com
k
Tore Lervang
Key Account Manager
Kontor
Trondheim, Ascom Norway
Kontakt
tore.lervang@ascom.com
k
Rune Røstad
Key Account Manager
Kontor
Trondheim, Ascom Norway
Kontakt
rune.rostad@ascom.com
k

Ønsker du mer informasjon?

Ved å sende inn skjemaet samtykker du til å lagre personopplysningene dine.