Ledning

Jens Sand Andersen
Nordic Managing Director
Land
Köpenhamn, Ascom Denmark
Kontakt
jenssand.andersen@ascom.com
k
Mats Otterstedt
Sales Director Sweden
Land
Stockholm, Ascom Sweden
Kontakt
mats.otterstedt@ascom.com
k
Carl-Axel Eriksson
Customer Care Manager
Land
Göteborg, Ascom Sweden
Kontakt
carl-axel.eriksson@ascom.com
k
Charlotte Greve
Nordic Marketing Director
Land
Köpenhamn, Ascom Denmark
Kontakt
charlotte.greve@ascom.com
k
Filip Wängqvist
Nordic Solutions Director
Land
Göteborg, Ascom Sweden
Kontakt
filip.wangqvist@ascom.com
k
Niclas Holmblad
Nordic Service & Operations Director
Land
Göteborg, Ascom Sweden
Kontakt
niclas.holmblad@ascom.com
k
Michael Timm
Finance Director
Land
Aarhus, Ascom Denmark
Kontakt
michael.timm@ascom.com
k
Salj
Mats Otterstedt
Sales Director Sweden
Land
Stockholm, Ascom Sweden
Kontakt
mats.otterstedt@ascom.com, +46 72 529 85 00
k
Johan Bengtsson
Account Manager - Blekinge Kalmar, Halland, Jönköping, Kronoberg, Skåne, Östergötland.
Land
Göteborg, Ascom Sweden
Kontakt
johan.bengtsson@ascom.com, +46 31 55 94 00
k
Stefan Blomén
Account Manager - Värmland, Västra Götalandsregionen, Örebro.
Land
Göteborg, Ascom Sweden
Kontakt
stefan.blomen@ascom.com, +46 31 55 95 50
k
Joel Lundholm
Account Manager - Dalarna, Gävleborg, Gotland, Jämtland, Norrbotten, Sörmland, Uppsala, Västerbotten, Västernorrland, Västmanland.
Land
Göteborg, Ascom Sweden
Kontakt
joel.lundholm@ascom.com, +46 31 55 91 35
k
Anders Sjöstrand
Account Manager - Region Stockholm
Land
Stockholm, Ascom Sweden
Kontakt
anders.sjostrand@ascom.com, +46 31 55 95 62
k

Vill du ha mer information?

Genom att skicka in formuläret ger du ditt samtycke till att dina personuppgifter lagras.