Ledning

Jens Sand Andersen
Nordic Managing Director
Kontor
Köpenhamn, Ascom Denmark
Kontakt
jenssand.andersen@ascom.com
k
Charlotte Greve
Nordic Marketing Director
Kontor
Köpenhamn, Ascom Denmark
Kontakt
charlotte.greve@ascom.com
k
Michael Timm
Finance Director
Kontor
Aarhus, Ascom Denmark
Kontakt
michael.timm@ascom.com
k
Filip Wängqvist
Nordic Solutions Director
Kontor
Göteborg, Ascom Sweden
Kontakt
filip.wangqvist@ascom.com
k
Niclas Holmblad
Nordic Service & Operations Director
Kontor
Göteborg, Ascom Sweden
Kontakt
niclas.holmblad@ascom.com
k
Mats Otterstedt
Sales Director Sweden
Kontor
Stockholm, Ascom Sweden
Kontakt
mats.otterstedt@ascom.com
k
Carl-Axel Eriksson
Customer Care Manager
Kontor
Göteborg, Ascom Sweden
Kontakt
carl-axel.eriksson@ascom.com
k
Salj
Mats Otterstedt
Sales Director Sweden
Kontor
Stockholm, Ascom Sweden
Kontakt
mats.otterstedt@ascom.com
k
Johan Bengtsson
Key Account Manager - Sjukhus och psykiatri
Kontor
Göteborg, Ascom Sweden
Kontakt
johan.bengtsson@ascom.com
k
Stefan Blomén
Key Account Manager - Sjukhus och psykiatri
Kontor
Göteborg, Ascom Sweden
Kontakt
stefan.blomen@ascom.com
k
Joel Lundholm
Key Account Manager - Sjukhus och psykiatri
Kontor
Göteborg, Ascom Sweden
Kontakt
joel.lundholm@ascom.com
k
Anders Sjöstrand
Key Account Manager - Sjukhus och psykiatri
Kontor
Stockholm, Ascom Sweden
Kontakt
anders.sjostrand@ascom.com
k
Johan Zetterström
Key Account Manager - Industri
Kontor
Göteborg, Ascom Sweden
Kontakt
johan.zetterstrom@ascom.com
k
Olof Ohlsson
Key Account Manager - Industri
Kontor
Göteborg, Ascom Sweden
Kontakt
olof.ohlsson@ascom.com
k
Tommy Skantz
Key Account Manager - Fängelse
Kontor
Stockholm, Ascom Sweden
Kontakt
tommy.skantz@ascom.com
k

Önskar du mer information?

Genom att skicka in formuläret ger du ditt samtycke till att dina personuppgifter lagras.